Responsive image

Australia - wyprawa paralotniowa


Cena: 8999zł

TERMIN: 04.11.2019 - 16.11.2019

dostępne wolne miejsca

Jedziemy ekipą 7 osób. Wynajmujemy kolejnego campera i mamy jeszcze 2 miejsca wolne

Rezerwacja

OD SYDNEY DO MELBOURNE.


Wyprawa paralotniowa do AUSTRALII

Zapraszamy na wyprawę do Australii. W ciągu 11 dni na miejscu chcemy przejechać od Sydney do Melbourne zaliczając co ciekawsze miejscówki do latania.

W trakcie wyprawy nie zabraknie czasu na zwiedzanie i relaks. W Sydney będziemy 5 Listopada po 23 godzinnym locie. krótki odpoczynek z noclegiem i 6 Listopada wynajętymi kamperami ruszamy w kierunku Melbourne zaczynając od słynnego Stanwell Park z jednym z najlepszych miejsc na Świecie do lotów klifowych. Następnie oddalamy się od morza i ruszamy w kierunku Canberry. Tam jeśli pogoda pozwoli polatamy w Spring Hill, najbardziej popularnej miejscówce w rejonie Canberry. Dalej jedziemy w kierunku Narodowego Parku Kościuszki i jeśli będzie taka możliwość (NW) latamy na Mt. Elliot. Dalej w kierunku Melbourne mamy Alpejski Park Narodowy z kilkoma startowiskami. Głównym jest Mystic Hill, a najwyższym w stanie Victoria Mt. Emu. Kolejnym etapem jest Melbourne i kilkadziesiąt startowisk nadmorskich, czyli powrót na klify. Do Sydney wracamy dłuższą drogą prowadzącą wzdłuż wyrzeża (około 12 godzin jazdy). Na czas wyprawy wynajmujemy 4 osobowe kampery na bazie mercedesa Vito/Vivaro. Podwójne łóżko w samochodzie, podwójne na dachu. Do dyspozycji umywalka i kuchenka z pojedyńczym palnikiem. Z Sydney do Melbourne drogą przez interior jest około 900km. Droga nadmorska to ponad 1000km. W ciągu 10 dni będzie wystarczająco dużo czasu żeby polatać i żeby pozwiedzać.

Cena wyjazdu obejmuje:
  • W cenę wliczony jest przelot na trasie Warszawa/Sydney - Sydney/Warszawa (możliwa zmiana portu wylotu (Berlin)
  • wynajem kamperów, logistyka,transport (paliwo, opłaty drogowe)
  • opieka instruktorska
Cena wyjazdu nie zawiera:
  • wyżywienie we własnym zakresie
  • opłaty za startowiska (wpisowe do Australijskiego Stowarzyszenia Paralotniowego jak i klubów zarządzających lokalnymi miejscami do latania). Takie opłaty to około 10$AUS za 1/2/3 dni, w zależności gdzie się lata.
  • ubezpieczenia OC i KL

Serdecznie zapraszamy.

TRANSPORT: przelot na trasie Warszawa/Sydney - Sydney/Warszawa

TRANSPORT NA MIEJSCU: poruszamy się wynajętymi kamperami

ZAKWATEROWANIE: wynajęte kampery

Opieka dwóch instruktorów

Wolne miejsca: dostępne

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image