Responsive image

HISZPANIA - wyjazd paralotniowy


Cena: 1700zł

TERMIN: 13.10.2019 - 20.10.2019

brak wolnych miejsc

TERMIN: 20.10.2019 - 27.10.2019

1 wolne miejsce

Rezerwacja

ALICANTE

Jeśli chcecie uniknąć jesiennej depresji i spędzić miło czas na inteligentnej konwersacji w towarzystwie dwóch przystojnych instruktorów, a przy okazji polatać na paralotni to zapraszamy do słonecznej Hiszpanii.


Wyjazd paralotniowy do Hiszpanii

Rejon Alicante na wybrzeżu Costa Blanca oferuje ponad 12 startowisk na wszystkie kierunki wiatru.

Paralotniową wizytówką tego rejonu jest klif ze startowiskiem w Santa Pola. Lubimy to miejsce ale równie mocną sympatią darzymy startowiska termiczne w górach. Tam właśnie najwytrwalsi piloci w ciągu kilku dni wylatywali kilkanaście godzin termicznego nalotu. Na wyjazd zapraszamy zarówno pilotów doświadczonych, jak i tych chcących poprawić technikę pilotażu. Będzie można ćwiczyć toplanding, centrowanie kominów, utrzymanie na żaglu, starty przy silnym wietrze. Będziecie mogli wyregulować uprząż i ustawić speeda. Ćwiczenia na ziemi, czyli grundhandling będzie można praktykować ile dusza zapragnie.

Ponieważ jednym z instruktorów jest Zbyszek Gotkiewicz to oczywiście będzie można zamęczać go pytaniami na temat jego książki, którą udało mu się popełnić. A ponieważ świat na lataniu się nie kończy, to Hiszpania jest doskonałym miejscem na poznawanie przyziemnych uroków życia. Niezliczone bary i restauracje czekają na Was, oferując wspaniałą śródziemnomorską kuchnię i doskonałe wino.

Dostępne terminy to 7 lub 14 dniowy pobyt od 13 do 20 Października oraz od 20 do 27 października.

Koszt tygodniowego pobytu w naszym doborowym towarzystwie to 1700zł.

W cenę nie jest wliczony dojazd/dolot do Alicante, ubezpieczenie oraz wyżywienie. Powyższe we własnym zakresie.

W cenie noclegi w willi położonej w pięknej Santa Poli, 10 minut od lotniska, 4 minuty od klifu na Santa Poli, z w pełni wyposażoną kuchnią, z basenem, transport z i na lotnisko, transport na miejscu. Do Alicante możecie dolecieć Ryainairem z Krakowa, Wrocławia, Warszawy. Cena biletów teraz waha się w okolicach 600-700zł wraz z bagażem, z Berlina można polecieć liniami Air Berlin za około 800zł, piloci z Anglii z pewnością znajdą jeszcze tańsze bilety. Można dojechać do nas również samochodem, ale to raczej opcja dla zapaleńców. Rejon Alicante to miejsce pełne słońca z niestresującą termiką o tej porze roku. Sprawdziliśmy to już wielokrotnie. Jeśli zdecydujecie się na przyjazd do nas prosimy o wcześniejsze potwierdzenie dostępności miejsc. Nie jesteśmy bezinteresowni, ale szanujemy siebie i Was. Nie zabieramy na latanie z nami więcej niż siedmioro/ośmioro pilotów. Dla Was to gwarancja jakości, dla nas komfort pracy.

Pozdrawiamy,

Wojtek Łuczyński , Zbyszek Gotkiewicz.

662148367, 604153402

Link do filmu z jesiennego latania http://vimeo.com/8713684

Responsive image
Responsive image
Responsive image