Responsive image

MAROKO - wyjazd paralotniowy


Cena: 449 EUR

TERMIN: 29.02.2020 - 07.03.2020

dostępne miejsca 2 z 8

Rezerwacja

MARAKESZ, Aglou Plage, niedaleko miasta Tiznit.


Maroko na rozgrzewkę!

Po latach przerwy wracamy do Maroka. Zabawa z glajtem na piaszczystych wydmach, żagiel na nadmorskich klifach, smak egzotyki, ciepło afrykańskiego słońca….to wszystko przed Wami.

Przerwij zimowy letarg i rozpocznij paralotniowy sezon z naszą szkołą. Zapraszamy na tygodniowy wyjazd do Maroka. Lecimy do Marakeszu 29 lutego. Dlaczego do Marakeszu a nie Agadiru?

Do Marakeszu jest więcej połączeń, w lepszej cenie, a czasowa różnica przejazdu z lotniska w Agadirze w stosunku do lotniska w Marakeszu to raptem 1,5 godziny. Można wytrzymać.

Jak zawsze ilość miejsc jest ograniczona, w tym wypadku do 8. Wynajmujemy apartament przy Aglou Plage, niedaleko miasta Tiznit, słynnego z wyrobu biżuterii, więc jest na co wydawać pieniądze. Apartament położony jest blisko głównych startowisk, które w sprzyjających warunkach pozwalają na długie godziny żagla. Apartament w stylu Marokańskim, więc proszę nie oczekiwać Europejskich standardów, niemniej apartament zapewnia wystarczający komfort do odpoczynku, gotowania, toalety. Warto zabrać ze sobą śpiwór i ręcznik.

Podczas pobytu jak zwykle dla chętnych nie zabraknie możliwości szlifowania techniki. Poprawna alpejka, błędy przy starcie, niewłaściwa technika pilotażu to największe bolączki pilotów. Razem ze Zbyszkiem mamy nadzieję pomóc Wam wyeliminować te błędy. Ci z kolei, którzy nie potrzebują naszej pomocy będą mieli okazję nabić kilka (naście) godzin nalotu. A na pewno wszyscy którzy z nami pojadą będą mogli poznać miejscową kulturę, zwyczaje. Dodatkowo Zbyszek, który siedzi w Maroko już którąś z kolei zimę, zna wiele atrakcji które w razie niepogody warto zobaczyć.

Zakwaterowanie:

Apartament przy Aglou Plage, niedaleko miasta Tiznit

  • w stylu Marokańskim, bez Europejskich standardów :-)
  • zapewnia wystarczający komfort do odpoczynku, gotowania
  • toalety, warto zabrać ze sobą śpiwór i ręcznik
Cena wyjazdu obejmuje:
  • zakwaterowanie
  • transport z lotniska i z powrotem (Marakesz)
  • transport na miejscu
  • opiekę dwóch doświadczonych instruktorów, Zbyszka i Trolla
Cena wyjazdu nie zawiera:
  • przelotu do Marakeszu (we własnym zakresie) 29.02.2020

Polecam opcję Kraków-Marakesz-Kraków Lufthansą przez Frankfurt, bilety z bagażem po około 1100zł. Ale dolot jest opcją indywidualną i każdy może wykupić taką trasę jaka mu pasuje. Niemniej proszę by tak kalkulować dolot by w Marakeszu być nie później niż 17.00. To z uwagi na kilka godzin które musimy poświęcić na przejazd do Aglou.

  • wyżywienia (we własnym zakresie)
  • ubezpieczenia KL/NW

Wylot do Polski 7 marca 2020. W razie pytań proszę o kontakt.

Sugeruję oprócz standartowego ubezpieczenia KL/NW z opcją ratowniczą śmigłowcem dodatkowo zaopatrzyć się w kartę EKUZ, która w razie konieczności wizyty u lekarz działa często znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW.

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image