Responsive image

WŁOCHY - wyjazd paralotniowy


Cena: 2249,00zł

TERMIN: 29.08.2020 - 05.09.2020

dostępne miejsca 5 z 7

Rezerwacja

DOLOMIY, BELLUNO, MEDUNO, FELTRE.


Wyjazd paralotniowy do Włoch

Prowincja Pordeone i Treviso to najbliżsi sąsiedzi prowincji Vicenza z kultowym Bassano del Grappa

Zapraszamy Was na tygodniowy pobyt do Colvago Col Di Luna, prywatnego domu z w pełni wyposażoną kuchnią i dwuosobowymi sypailniami, z pięknym widokiem na Dolomity. Kwatera położona jest w połowie drogi między Feltre a Belluno, z dogodnym, krótkim dojazdem do kilku doskonałych miejsc do latania jak choćby wspaniała Monte Avena.

Koniec sierpnia i początek września to doskonała pora na wyjazd w Dolomity. Termika nie powinna być już gwałtowna jak to bywa wiosną, a wciąż długie dni powinny pozwolić na wielogodzinne loty. Do Bassano del Grappa jest 60km i godzina jazdy samochodem ale nie sądzę by była potrzeba jazdy tak daleko. Pod ręką jest mnóstwo wspaniałych startowisk gdzie nie ma tłoku a możliwości lotów termicznych równie wspaniałe. Wyjazd dla pilotów posiadających ŚK, chcących poprawić technikę pilotażu, rozpocząć przygodę z termiką lub zmierzyć się ze swoimi pierwszymi przelotami. Oczywiście bardziej doświadczonych pilotów też zapraszamy. Nie pobieramy opłat za szkolenie do Etapu III. Po prostu na wyjeździe z nami staramy się przekazać Wam całą naszą wiedzę tylko po to by Wasze zmaganie z powietrzem zapewniało Wam maksimum bezpieczeństwa, komfortu oraz byście stawali się coraz lepszymi pilotami świadomymi własnych umiejętności ale jeszcze bardziej świadomymi własnych słabości.

Na wyjazdy z nami zabieramy maksymalnie 7 osób co zapewnia nam komfort pracy a Wam daje gwarancję właściwej opieki instruktorskiej.

Zakwaterowanie:

Colvago Col Di Luna

  • prywatny domu z w pełni wyposażoną kuchnią
  • dwuosobowe sypailnie
  • z pięknym widokiem na Dolomity
Cena wyjazdu obejmuje:
  • transport busem (WV T6 Caravelle) z Polski (wyjazd z Rybarzowic)
  • transport na miejscu
  • zakwaterowanie
  • opiekę dwóch doświadczonych instruktorów, Zbyszka i Trolla
Cena wyjazdu nie zawiera:
  • wyżywienia (we własnym zakresie)
  • ubezpieczenia KL/NW

Sugeruję oprócz standartowego ubezpieczenia KL/NW z opcją ratowniczą śmigłowcem dodatkowo zaopatrzyć się w kartę EKUZ, która w razie konieczności wizyty u lekarz działa często znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW.

Responsive image
Responsive image