Responsive image

WŁOCHY - wyjazd paralotniowy


Cena: 2799,99zł

TERMIN: 10.04.2021 - 18.04.2021

dostępne miejsca

Rezerwacja

NORMA W PROWINCJI LATINA


Wyjazd paralotniowy do Włoch

Norma w prowincji Latina położona na południe od Rzymu

Zapraszamy na wyjazd do Włoch do miejscowości Norma w prowincji Latina. Wyjazd przeznaczony dla pilotów posiadających świadectwo kwalifikacji, chcących poćwiczyć loty termiczne, żaglowe, poćwiczyć oraz poprawić technikę startu. Oczywiście bardziej zaawansowanych pilotów również zapraszamy. Dobra rozgrzewka przed sezonem.

Norma to mała miejscowość położona na południe od Rzymu, która w kwietniu oferuje bardzo dobre warunki do lotów termicznych i żaglowych. Wyjazd busem szkoły z Rybarzowic w sobotę 10 kwietnia nocleg po drodze przyjazd do Normy 11 kwietnia w godzinach popołudniowych, powrót do domu 18 kwietnia w niedzielę.

Ze względu na odległość przejazd dzielimy na dwa etapy z między noclegiem na trasie. Zakwaterowanie w prywatnej willi lub apartamentach z w pełni wyposażoną kuchnią. Dla wszystkich dla których podróż busem wydawałaby się zbyt uciążliwa istnieje możliwość odbioru z lotniska w Rzymie.

Na wyjazdy z nami zabieramy minimalnie 6 a maksymalnie 7 osób co zapewnia nam komfort pracy a Wam daje gwarancję właściwej opieki instruktorskiej.

W związku z sytuacją COVID-ową zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu. Wszelkie koszty poniesione przez uczestników z tytułu rezerwacji zostaną zwrócone.

Cena wyjazdu obejmuje:
  • transport busem (WV T6 Caravelle) z Polski (wyjazd z Rybarzowic)
  • transport na miejscu
  • zakwaterowanie
  • opiekę dwóch doświadczonych instruktorów
Cena wyjazdu nie zawiera:
  • wyżywienia (we własnym zakresie)
  • obowiązkowe ubezpieczenie KL z akcją ratowniczą śmigłowcem oraz OC
  • jednorazowej opłaty 15 Euro za lądowisko (opłata roczna)
  • kosztów między noclegów na trasie

Sugeruję oprócz standartowego ubezpieczenia KL/NW z opcją ratowniczą śmigłowcem dodatkowo zaopatrzyć się w kartę EKUZ, która w razie konieczności wizyty u lekarz działa często znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW.

Responsive image
Responsive image