Włochy
Prowincja Pordenone i Treviso BRAK WOLNYCH MIEJSC

Prowincja Pordeone i Treviso to najbliżsi sąsiedzi prowincji Vicenza z kultowym Bassano del Grappa. Położone po sąsiedzku w kierunku wschodnim oferują kilka doskonałych miejsc do latania. Proponujemy Wam tygodniowy pobyt w miejscowości Tarzo, położonej nad jeziorem "Lago di Lago" z zakwaterowaniem w wynajętej "Casa Del Nonno", prywatnym domu z w pełni wyposażoną kuchnią i dwuosobowymi sypailniami. Miejscowość Tarzo położona jest w połowie drogi między Meduno a Bassano. Wszystkie startowiska, a jest ich kilka, począwszy od Meduno w kierunku Bassano są wygodne, z wystawą na główny kierunek, czyli południe, na tym samym masywie co Bassano, od ktorego różnią się tym, że pilotów jest znacznie mniej, w powietrzu mniejszy tłok a widoki równie piękne. Przełom maja i czerwca to chyba najlepsza pora na wizytę w tym rejonie. Jeśli pogoda pozwoli to można wyskoczyć np. do San Martino di Castrozza, które jest godzinę jazdy z Tarzo, a to już serce Dolomitów i startowiska powyżej 2tyś. W cenie wyjazdu zakwaterowanie, transport z Polski i na miejscu, opieka dwóch instruktorów. We własnym zakresie wyżywienie i ubezpieczenie. Sugeruję oprócz standartowego ubezpieczenia KL/NW z opcją ratowniczą śmigłowcem dodatkowo zaopatrzyć się w kartę EKUZ, która w razie konieczności wizyty u lekarz działa często znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW.

26.05.2018 - 02.06.2018
CENA :

1999zł

INFORMACJE

topparalotnie@gmail.com

tel. +48 662148367

Francja
Prowansja

Witam,

Zapraszamy na jesienną termikę do Prowansji we Francji. Proponujemy pilotom posiadającym ŚK lub mającym ukończone szkolenie paralotniowe, dwa jedno tygodniowe pobyty w Prowansji. Termika o tej porze roku w tym rejonie pozwala na latanie przez cały dzień, zarówno pilotom doświadczonym jak i tym z mniejszym nalotem. Gwarantujemy zakwaterowanie w wynajętym domu w okolicy Mountmayan, blisko jeziora Sainte-Croix, które leży u początku kanionu Verdon. Około godziny, półtorej,  dojazdu do najlepszych miejscówek, Saint Andre les Alpes, Moustiers Sainte Marie, Gourdon, Signes. Cena podana wyżej obejmuje zakwaterowanie w wynajętej willi, transport na miejscu, opiekę dwóch instruktorów. We własnym zakresie dojazd. Proponujemy dolot do Nicei. Bilety z Warszawy Lotem bezpośrednio w tej chwili można kupić po około 650-700zł z bagażem 23kg. Można również dojechać do nas autem robiąc sobie fajną wycieczkę. W kilka osób jest to na pewno opcja tańsza niż lot. W sprawie ubezpieczenia sugeruję zaopatrzyć się również w kartę EKUZ, działa wyjątkowo dobrze w niektórych krajach Unii, znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW, które jednak wykupić należy w razie akcji ratowniczej śmigłowcem, która w EKUZ jest nie wliczona.  W razie pytań kontakt  telefoniczny lub mailowy. Zapraszam.

22.09.2018 - 29.09.2018
CENA :

1699zł

INFORMACJE

Informacje Troll 662148367

topparalotnie@gmail.com

Francja
Prowansja

Witam,

Zapraszamy na jesienną termikę do Prowansji we Francji. Proponujemy pilotom posiadającym ŚK lub mającym ukończone szkolenie paralotniowe, dwa jedno tygodniowe pobyty w Prowansji. Termika o tej porze roku w tym rejonie pozwala na latanie przez cały dzień, zarówno pilotom doświadczonym jak i tym z mniejszym nalotem. Gwarantujemy zakwaterowanie w wynajętym domu w okolicy Mountmayan, blisko jeziora Sainte-Croix, które leży u początku kanionu Verdon. Około godziny, półtorej, dojazdu do najlepszych miejscówek, Saint Andre les Alpes, Moustiers Sainte Marie, Gourdon, Signes. Cena podana wyżej obejmuje zakwaterowanie w wynajętej willi, transport na miejscu, opiekę dwóch instruktorów. We własnym zakresie dojazd. Proponujemy dolot do Nicei. Bilety z Warszawy Lotem bezpośrednio w tej chwili można kupić po około 650-700zł z bagażem 23kg. Można również dojechać do nas autem robiąc sobie fajną wycieczkę. W kilka osób jest to na pewno opcja tańsza niż lot. W sprawie ubezpieczenia sugeruję zaopatrzyć się również w kartę EKUZ, działa wyjątkowo dobrze w niektórych krajach Unii, znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW, które jednak wykupić należy w razie akcji ratowniczej śmigłowcem, która w EKUZ jest nie wliczona. W razie pytań kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszam.

 

29.09.2018 - 06.10.2018
CENA :

1699zł

INFORMACJE

Informacje Troll 662148367

topparalotnie@gmail.com

 

Hiszpania
Alicante, Costa Blanca

Jak co roku zapraszamy do Alicante. W tym roku planujemy pobyt w okresie od 8 do 21 Października. Sugerowane terminy to 8-15.10.2018 oraz 15-22.10.2018.  Zakwaterowanie w willi z basenem kilka minut jazdy samochodem z lotniska, 15 minut od Alicante, 10 minut jazdy do Cabo de Santa Pola. Górskie startowiska w większości w odległości do 1 godziny jazdy samochodem. Willa posiada w pełni wyposażoną kuchnię, Cena za 7 dniowy pobyt obejmuje zakwaterowanie w wynajętej willi, transport na miejscu, opiekę dwóch instruktorów. We własnym zakresie dolot, ubezpieczenie i wyżywienie. W sprawie ubezpieczenia sugeruję zaopatrzyć się również w kartę EKUZ, działa wyjątkowo dobrze w niektórych krajach unii. W razie pytań kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszam.

08.10.2018 - 22.10.2018
CENA :

1399zł

INFORMACJE

Info 662148367

topparalotnie@gmail.com